Sesje

Fine art

to ujęcia niebanalne, przykuwające uwagę, przemyślane. Obraz jest przeze mnie dopracowany w każdym szczególe. Tutaj nie ma mowy o przypadkowych ujęciach. Fotografia Fine Art cechuje się kilkoma kanonami, takimi jak poza, dobór oświetlenia, które modeluje zdjęcie i nadaje odpowiedni klimat. Dużą rolę odgrywa makijaż i kostium. Spotkajmy się i stwórzmy razem portret, który będzie dumnie zdobił Twoje ściany i zajmie honorowe miejsce w rodzinnym albumie.

Beauty


Fotografia beauty – kunszt wizażystów oraz stylistów fryzur. Składają się na nią: perfekcyjny makijaż, dopracowana fryzura, światło podkreślające walory, a wisienką na torcie jest precyzyjny retusz.
Osobiście uważam beauty za kreację piękna, w której twarz odgrywa główną rolę i ukazywana jest w sposób reklamowy.

Sensual

Fotografią kobiecą sensualną zajmuję się od kilku lat. W ciągu kilku lat pracy zrealizowałem setki sesji i wiem, jak je wykonać, aby oddać na nich Twoje piękno w zmysłowym sensualnym klimacie. Wcale nie musisz być modelką, żebyśmy ten cel wspólnie osiągnęli. Mój profesjonalizm podparty jest nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale także szkoleniami i warsztatami, gdzie nieustannie podwyższam swoje kwalifikacje.

Fotografia Ślubna

W fotografii ślubnej skupiam się przede wszystkim na ludziach. To Wy i Wasi gości napędzacie mnie do działania. Kwestie takie jak styl wesela, czy miejsce są zupełnie drugorzędne. W dniu ślubu jestem dla Was i zrobię wszystko by stworzyć niepowtarzalną pamiątkę, do której z uśmiechem i łzą w oku będziecie wracać po latach

Akt

Po pierwsze jest to forma sztuki wymagająca od modelki dużo mniej odwagi, niż się wydaje. Po drugie sesje portretowe tego typu pozwalają uwiecznić tak zwaną nagość zakrytą. Innymi słowy wizja artystyczna fotografa pozwala subtelnie podkreślić piękno ciała, nie wymagając jednocześnie żadnej formy erotyki.